Projekt Zdrowie Ropczyce
Umów się na wizytę

ZGUBIŁA 13 KG I CZUJE SIE ŚWIETNIE

Pani Krystyna pojawiła się w naszym Centrum w czerwcu ubiegłego roku. Przez okres niecałych 4 miesięcy udało jej się zgubić 13 kg.

Poziom tkanki tłuszczowej udało się zmniejszyć z 38,5 % do 32 %, czyli do poziomu prawidłowego, poziom nawodnienia organizmu wzrósł z 43.5 % do 48 %, poziom tkanki wisceralnej (wewnętrznego otłuszczenia narządów) zmniejszył się o cztery punkty. Wiek metaboliczny Pani Krysi zmienił się z 64 na 47, czyli organizm odmłodniał o 17 lat.

Pani Krystyna to przesympatyczna seniorka, która zapragnęła powalczyć o swoje zdrowie, mniejszy rozmiar i dobre samopoczucie. Na początku jak sama wspomina miała obawy czy podoła zadaniu, czy uda się w tym wieku zgubić trochę kilogramów. Ale na każdej wizycie kontrolnej, kiedy waga spadała nabierała większej mobilizacji. Zawsze była pozytywnie nastawiona do zmian, konsekwentna i bardzo pogodna. Obecnie Pani Krystyna jest już po okresie stabilizacji i spotykamy się na monitorujących wizytach kontrolnych.

Jestem ogromnie dumna z efektów osiągniętych przez Panią Krysie. Jest dowodem na to,że w każdym wieku możemy zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy – podkreśla Małgorzata Knych – Dietetyk Projekt Zdrowie Ropczyce.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panią Krystyną

1. Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

O kuracji myślałam już wcześniej, ale obawiałam się, że w moim wieku temu nie podołam… Chciałam coś w sobie zmienić dla siebie, dla zdrowia, własnego komfortu. Próbowałam swoimi sposobami, ale wyniki nie było zadowalające.

2. Jak dowiedziała się Pani o naszym Centrum?

O Centrum dowiedziałam się z lokalnej gazety – Reporter. Potem postanowiłam zadzwonić i się umówić na konsultację, Pani Małgosia wykonała mi analizę składu ciała, sprawdziła poziom tkanki tłuszczowej, podała mój wiek metaboliczny i omówiłyśmy moja sytuację. Postanowiłam spróbować i przekonać na własnym ciele czy rzeczywiście jest to możliwe, aby uzyskać takie efekty w takim wieku.

3. Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Po każdej wizycie i rozmowie z Panią Małgosią były widoczne efekty, kilogramy ubywały. To mnie motywowało do dalszych wizyt. Widziałam ,że warto nad sobą pracować bo widzaiłam tez że coraz lepiej się czuje.

4. Czy jest Pani zadowolona z efektów?

Zadowolona to mało powiedziane. Jestem szczęśliwa, że udało mi się zrealizować mój cel. Wytrwałam na diecie i zdrowo zaczęłam się odżywiać. Samopoczucie jest nieporównywalnie lepsze.

5. Czy poleciłaby Pani nasze Centrum?

Oczywiście. Każdy kto chce zadbać o swoje zdrowie i wygląd powinien skorzystać i umówić się na wizytę. Nie myśląc o wieku, ponieważ w każdym wieku powinniśmy zadbać o swoje ciało, oraz zdrowie. Chciałam również zaznaczyć, że obsługa jest bardzo miła, czemu towarzyszy przyjazna atmosfera w miejscu do którego chce się wracać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

PROJEKT ZDROWIE  – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Grunwaldzka 21
39-100 Ropczyce
Tel. +48 577 991 234
E-mail:  ropczyce@projektzdrowie.info

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy