Projekt Zdrowie Ropczyce
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk mgr Małgorzata Knych Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od ponad 7 lat pracuje jako Dietetyk, pomagając swoim pacjentom osiągać zamierzone cele i spełniać marzenia o szczupłej sylwetce. Ma na swoim koncie setki przeprowadzonych kuracji i wiele sukcesów zawodowych. Stale pogłębia swoja wiedzę uczestnicząc w ogólnopolskich szkoleniach i konferencjach. Autorka wielu artykułów prasowych i audycji radiowych. Jest przekonana, że utrzymanie zdrowia i szczupłej sylwetki zależy od nas samych i naszej świadomości zdrowotnej. Dlatego od 2011 roku sukcesywnie przeprowadza prelekcje dotyczące kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych i wpływu odżywiania na stan zdrowia m.in. w szkołach, przedszkolach, zakładach opieki zdrowotnej oraz stowarzyszeniach. Jest osoba bardzo ciepłą i empatyczną . Prywatnie wielka miłośniczka gór i gotowania . Lubi eksperymentować w kuchni i tworzyć niebanalne potrawy.
Asystentka Agnieszka Brzostowska. Zawsze miła i uśmiechnięta, uwielbia kontakt z ludźmi. Planuje Państwa wizyty. Stara się wspierać i motywować w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Bardzo lubi swoją pracę, ponieważ daje jej dużą satysfakcję.

“Profesjonalne podejście do tematu odchudzania. Dieta zalecana przez Panią Kasię przynosi oczekiwane rezultaty. Zmiany w sposobie odżywiania służą również mojej rodzinie. Serdecznie polecam.”

P. Gosia

“Pani Kasia jest przesympatyczną osoba. Duża motywacja i pomoc przy odchudzaniu. Świetne podejście do podopiecznych.”

P. Monika

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy