Personel - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Ropczyce
Umów się na wizytę

Personel

mgr Anna Rak Do załogi Projektu Zdrowie dołączyła na samym początku 2021 roku. Jest absolwentką dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zgromadziła już wiele dyplomów i certyfikatów z ukończonych prestiżowych szkoleń, a zdobytą na nich wiedzą dzieli się ze swoimi pacjentami, bo uważa, że najważniejszym efektem odżywiania powinno być … zdrowie! Poza gabinetem jest wielką fanką propagowania zdrowego stylu życia zarówno w swoim domu, jak i poza nim. Dlatego chętnie podejmuje się prowadzenia szkoleń i wpajania zdrowych nawyków żywieniowych. Wie prawie wszystko o żywieniu kobiet w ciąży i dzieci, a wiedzę na ten temat czerpie jedynie z wiarygodnych, naukowych źródeł i własnego doświadczenia. Jest osobą bardzo radosną i ambitną, więc z największą starannością i uśmiechem na twarzy sprawi, że kuracja dietetyczna w Projekcie Zdrowie w Ropczycach nie będzie przykrym obowiązkiem, a mile spędzonym czasem.
Asystentka Paulina Urbanek. Zawsze miła i uśmiechnięta, uwielbia kontakt z ludźmi. Planuje Państwa wizyty. Stara się wspierać i motywować w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu.

“Profesjonalne podejście do tematu odchudzania. Dieta zalecana przez Panią Kasię przynosi oczekiwane rezultaty. Zmiany w sposobie odżywiania służą również mojej rodzinie. Serdecznie polecam.”

P. Gosia

“Pani Kasia jest przesympatyczną osoba. Duża motywacja i pomoc przy odchudzaniu. Świetne podejście do podopiecznych.”

P. Monika

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy