Projekt Zdrowie Ropczyce
Umów się na wizytę

Kolejna spektakularna metamorfoza

Pani Ania pojawiła się w naszym Centrum w połowie stycznia obecnego roku. Przez okres 8 miesięcy udało jej się zgubić 35 kg.

Poziom tkanki tłuszczowej udało się zmniejszyć z 45,9% do 26,4%, czyli do poziomu prawidłowego, poziom nawodnienia organizmu wzrósł z 39,7% do 52,1 %, a poziom tkanki wisceralnej (wewnętrznego otłuszczenia narządów) zmniejszył się o osiem punktów.

Pani Ania to młoda mama, która zapragnęła powalczyć o zdrowie i smukłą sylwetkę nie tylko dla siebie, ale dla całej swojej rodziny. Od początku kuracji wykazywała się dużą determinacją i zaangażowaniem. Zawsze była pozytywnie nastawiona do zmian i bardzo pogodna. Obecnie Pani Ania jest już po okresie stabilizacji i spotykamy się na monitorujących wizytach kontrolnych.

Jestem ogromnie dumna z efektów osiągniętych przez Panią Anię. Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy – podkreśla Małgorzata Knych – Dietetyk Projekt Zdrowie Ropczyce.

Wywiad z Panią Anią

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Do podjęcia kuracji skłoniło mnie tak naprawdę postanowienie noworoczne, które sobie założyłam. Był to dla mnie cel, który sobie ustaliłam już jakiś czas temu. Również problemy zdrowotne, szczególnie nadciśnienie oraz chęć wyglądania lepiej w mniejszym rozmiarze były kolejnymi pobudkami. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że udało mi się cel osiągnąć i zrealizować w 100 procentach.

Jak dowiedziała się Pani o naszym Centrum?

O Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Ropczyce dowiedziałam się po przeczytaniu wywiadu, który ukazał się w Gazecie Reporter z osobą, której udało się pięknie schudnąć. I wtedy stwierdziłam, że warto spróbować. Skoro innym się udaje, to czemu w moim przypadku miałoby być inaczej.

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?

Popełniałam tak naprawdę bardzo codzienne błędy, które popełnia większość Polaków. Jadłam dużo nie zdrowych rzeczy: słodyczy, fast food, piłam napoje gazowane. Nie kontrolowałam tak naprawdę co i ile jem. Posiłki były bardzo nieregularne.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Moją największą motywacją do wytrwania był i jest do tej pory uśmiech mojej córki na twarzy. To ona motywowała mnie do działania, bawiła się ze mną komponując i przygotowując posiłki. Kolejną rzeczą był wynik spadających kilogramów na cotygodniowej wizycie u Pani Małgosi. Wizyty były bardzo ważne, bo wiedziałam, że jeśli sobie pofolguję, to będę musiała się do tego przyznać. Ale dzięki tym cotygodniowym wizytom, wiedziałam, że będę miała wymienione menu i jeśli będę miała na coś ochotę, to zostanie to uwzględnione w planie żywieniowym.

Co powiedziała by Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą że można schudnąć?

Kochani, bardzo wiele osób zmaga się z tym problemem co ja, ale uwierzcie, że pomimo tej długiej drogi, którą miałam przed sobą dałam radę i wierzę w każdego z Was że potraficie zawalczyć o lepszą wersję siebie. Trzeba tylko chcieć…

Czy jest Pani zadowolona z efektów, które udało się do tej pory Pani osiągnąć?

Jestem bardzo zadowolona z efektu i wyniku, który udało mi się osiągnąć. Mimo krótkiego czasu moja waga się bardzo poprawiła. Zgubiłam bardzo dużo centymetrów, a przede wszystkim przestałam się wstydzić swojego wyglądu. Teraz potrafię wyjść w tym, o czym wcześniej nie mogłam nawet marzyć, czego nigdy bym nie odważyła się założyć.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Jeśli tak jak ja macie problem ze zbędnymi kilogramami i chcecie zmienić coś w swoim życiu nie czekajcie miesiącami, tylko zgłoście się do Centrum Projekt Zdrowie Ropczyce. Warto walczyć bo marzenia się spełniają.

 

Uwaga od września ruszamy z nowa kampanią „NIE OCENIAMY. POMAGAMY !”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Grunwaldzka 21
39-100 Ropczyce
Tel. +48 577 991 234
E-mail: ropczyce
@projektzdrowie.info

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy